Wednesday, May 13, 2009

Mingi õudukas on , (:

Oli hommik. Läksin poodi asju ostma. Äkki sattusin poevargusesse. Mind võeti pantvangi ning olin tõesti hirmul, kuid äkki juhtus midagi imelikku. Kõik teised süttisid iseenesest põlema ning mina jäin ainukesena ellu. See oli väga imelik.

2. Päev.

Oli hommik nagu iga päev, ainult imelik, et kõik klaasist asjad, mis mul toas olid olid purunenud. Ma läksin Dr. Wrongi juurde. Tema tegeles selliste asjadega nagu põlema süttinud inimesed, purunenud klaasid (iseenesest). Pärast seda läksin tööle ning äkki tuli kõige kohutavam inimene. See oli Pr. Creep. Ta on väga kole. Ta tahtis, et ma tuleks tema poole õhtul, kuid ma ütlesin talle mida ma temast arvasin (parem ei hakka seda ütlema). Sel hetkel, kui ta lahkus, pani ta mulle needuse (ta ütles seda ka kassa juures, needus kujutab endast kahte asja: õudusunenäod ja minuga juhtub imelikke asju). Ainult siis, kui ma lähen tema juurde võtab ta needuse maha.

3. Päev.

Hommikul siis läksin tema juurde. Tema maja on nagu kaheksakümnendate õudusloss. Väga õudne. Paraku ma ei saanud midagi teha kui ta mulle juba noa selga lõi. Veritsesin suust ning ütlesin, et sure põrgus idikas. Ning oligi lõpp.
http://thumbs.dreamstime.com/thumb_234/1202473539h9XDzA.jpg

No comments: